Projekty i innowacje

Fundacja jako ekspert w swojej dziedzinie, dysponuje wiedzą w zakresie innowacyjnych przedsięwzięć weterynarii i edukacji społecznej, prowadząc jednocześnie prace naukowo-badawcze. W ramach tych działań przygotowała koncepcje nowatorskich rozwiązań i rozpocznie wkrótce realizację nowych projektów społecznych i naukowo-badawczych, finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym ze środków UE. Wszystkie planowane i obecnie prowadzone działania realizowane są przy wsparciu i dużym zaangażowaniu Rady Naukowej Fundacji.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, na której niebawem pojawią się informacje o rozpoczętych projektach.

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne poszukuje również partnerów finansowych projektów. Wszystkich zainteresowanych wsparciem naszych działań zachęcamy do kontaktu e-mailowego z Prezesem Fundacji Beatą Żabką,

e-mail: b.zabka@towarzystwoweterynaryjne.org