Lek. Wet. Renata Dziedzic – Prezes Fundacji

Lek.wet.Renata Dziedzic jest absolwentką warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W 2013 roku ukończyła Studium Specjalizacyjne Chorób Psów i Kotów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Doświadczenia zawodowe pozyskane również "pod okiem" akademickich profesorów medycyny weterynaryjnej oraz zapał i entuzjazm do wykonywanej pracy lekarza pozwalają jej skutecznie stawiać czoła trudom leczenia czworonożnych podopiecznych. Od dziecka miłośniczka zwierząt, szczęśliwa posiadaczka sporej gromadki psów małych i dużych (yorki, berneński pies pasterski, kundelek) oraz dwóch kotów. Prywatnie pasjonatka sportów motocyklowych.

Lek. Wet. Monika Myziak – Członek Rady Fundacji

Lekarz weterynarii, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Uczestnik wielu konferencji, szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez światowej klasy specjalistów medycyny weterynaryjnej. Liczne praktyki studenckie oraz współpraca zawodowa z lecznicami, pozwoliły jej uzyskać wysokie kompetencje merytoryczne oraz bezcenne doświadczenie. Przeprowadzka do Warszawy zaowocowała współpracą z dr hab. Markiem Galantym, co miało decydujący wpływ na jej dalszy rozwój zawodowy. Wieloletnia praca na samodzielnym stanowisku  w wyspecjalizowanych lecznicach weterynaryjnych pozwoliła jej na uzyskanie wysokich kwalifikacji zawodowych oraz szerokiego uznania i zaufania właścicieli czworonogów. W Fundacji zajmuje się wszystkim co jest związane z leczeniem zwierząt, w tym również przygotowaniem warsztatu weterynaryjnego.

Kpt. mar. rez. Robert Pawłowski - Członek Rady Fundacji

Absolwent Akademii Marynarki Wojennej, 13 lat służby w Formozie, weteran misji poza granicami kraju. Instruktor strzelań bojowych. Instruktor strzelań sportowych. Instruktor taktyki: strzelania; CQB; walki partyzanckiej; operacji wodnych. Kilkukrotnie współpracował z BOR w czasie ochraniania Prezydenta RP jako dowódca Grupy Wsparcia Taktycznego. Wielokrotnie prowadził ochronę ważnych osób. Ukończył kurs planowania operacji prowadzony przez US Joint Special Operations University. Wielokrotnie prowadził szkolenia z zakresu przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym. Od lat wielki pasjonat i przyjaciel stworzeń wszelakich, psów i kotów. Obecnie angażuje się z siłą i pasją w działalność fundacyjną.

Artur Konefał-Koordynator ds. projektów strategicznych i rozwoju

Absolwent wydziału farmaceutycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2009 roku ukończył  studia na kierunku biotechnologia farmaceutyczna. W 2011 roku ukończył podyplomowe studia na UW związane z zarządzaniem sprzedażą w ramach programu „Podyplomowe Studia Menedżerskie dla kadr nowoczesnej gospodarki”.

Główny obszar zainteresowania zawodowego topharmamarketing oraz projekty badawcze. Dzięki kierunkowemu wykształceniu z łatwością nawiązuje współprace z liderami opinii (KOL’s), oraz buduje relacje z organizacjami działającymi w obszarze ochrony zdrowia.

Od 2009 roku nie przerwanie związany z branżą farmaceutyczną. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu w spółce Neo-Vinci zajmującej się kompleksowym tworzeniem strategii multichanelowych dla firm farmaceutycznych oraz weterynaryjnych jak również budowaniem ścisłej współpracy ze środowiskiem naukowym/medycznym.

Patrycja Jankowska-Miller – Koordynator ds. projektów wizerunkowych

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations oraz podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej na kierunku ,,Zarządzanie marką''. Posiada blisko ośmioletnią praktykę w obszarze PR, komunikacji  i marketingu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w dużej korporacji, prywatnych firmach oraz sektorze samorządowym, gdzie pełniła funkcję rzecznika prasowego i kierownika ds. komunikacji społecznej. Posiada doświadczenie w obszarze media relations, event marketingu i tworzeniu materiałów wizerunkowych. Kilkakrotnie koordynowała działania rebrandingowe, kampanie 360 oraz współtworzyła i wdrażała strategie marketingowe. Wciąż szlifuje język angielski. Ambitna i zdecydowana w działaniu. Pracuje z pasją, ceniąc wyzwania i skomplikowane projekty. W wolnym czasie oddaje się dobrej lekturze. Zapalona snowboardzistka, uprawiająca turystykę rowerową i jazdę konną.

Grzegorz Leśniewski – Koordynator ds. statutowych

Absolwent Politechniki Warszawskiej, a także studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji UKSW oraz  w Katedrze Zarządzania Projektami SGH. W sektorze organizacji pozarządowych i działalności społecznej wykorzystuje kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w jednostkach publicznych i biznesie. Autor niekonwencjonalnych rozwiązań wspierających podejmowanie strategicznych decyzji oraz zarządzanie przepływem informacji w procesach obsługi organów statutowych. Prywatnie, główne zainteresowania skupia na kształtowaniu postaw obywatelskich podejmując szereg inicjatyw pro bono adresowanych do dzieci i młodzieży. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Liceów Wojskowych SALW-a.

Bożena Łysik – Główna księgowa

Pani Bożenka skrupulatnie pilnuje naszych fundacyjnych finansów. Doświadczenie w dziedzinie księgowości zdobywała obsługując zarówno wielkie koncerny jak i małe firmy rodzinne, dlatego też żadne tajemnice rachunkowości nie są dla niej straszne. Pani Bożena nadzoruje najbardziej newralgiczny obszar działalności Fundacji i dlatego jest jednym z bardziej istotnych, jesli nie najważniejszym punktem naszego zespołu. Prywatnie przemiła, optymistycznie nastawiona do świata i bliźnich osoba.